SAMET KOCADAĞ'DAN YKS'YE GİRECEK OLAN ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEĞİ

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ, haftasonu yapılacak olan YKS'ye girecek olan tüm öğrencilere başarılar diledi.

SAMET KOCADAĞ'DAN YKS'YE GİRECEK OLAN ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEĞİ
26 Haziran 2020

Kocadağ, yaptığı yazılı açıklamada, "Bir insan bir iş yapabiliyorsa, bütün insanlar o işi yapabilir. Üşenmeyin, vazgeçmeyin, ertelemeyin. Başarı; ben başaracağım diyenlerindir. Başarıya giderken karşınıza engeller de çıkabilir. Ama şunu unutmayın yaşadığınız güçlükler, başarının değerini artıran süslerdir. Sınavlarda bu süslerden yalnızca bir tanesi. Büyük başarıların sahipleri küçük işleri titizlikle yapabilme sabrını gösteren kişilerdir. Hiç kimse, başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır. 
Her sınav hayatımıza yeniden yön veriyor. Kaybetsekte, kazansakta hakkımızda hayırlısı olsun. YKS konuları kolay gelsin inşallah. Sınava girecek tüm genç kardeşlerimize YKS sınavında başarılar diliyorum. Rabbim sizlere zihin açıklığı versin." ifadelerine yer verdi.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBUGÜN MANŞETTE ONLAR VARDUMANTEPE’DE 23 NİSAN COŞKUSU
sanalbasin.com üyesidir