BAHÇELİEVLER MAHALLESİNİN ALTYAPISI YENİLENİYOR

Bolu Belediyesi tarafından Bahçelievler Mahallesi’nde uzun yıllardır devam eden altyapı sorunlarından kaynaklı su baskınlarının önüne geçilmesi amacıyla başlanılan planlı altyapı çalışmalarının 2 hafta içinde tamamlanacağı duyuruldu.

BAHÇELİEVLER MAHALLESİNİN ALTYAPISI YENİLENİYOR
8 Temmuz 2020

Bolu Belediyesi, Bahçelievler Mahallesi’nde devam eden altyapı çalışmalarına ilişkin açıklama yaptı.

Fen İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada bölgedeki altyapı sorununu ortadan kaldırmak amacıyla başlanılan çalışmaların 2 hafta içinde bitirileceği duyurularak, şu ifadelere yer verildi: “Bölgede yıllardır devam eden altyapı sorunlarından kaynaklı oluşabilecek su baskınlarını önlemek amacıyla, Bolu Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, 2020 yılı altyapı rehabilitasyon çalışmaları kapsamında, Bahçelievler Mahallesi için projelendirilip, planlanan; Şemsi Ahmet Paşa Caddesi, Leylak Sokak ve Karanfil Sokak için çalışmalar başlatılmıştır.

“Çalışmaların 410 metresi tamamlanmıştır”

Bu kapsamda, Bahçelievler Mahallesi Şemsi Ahmet Paşa Caddesi, Leylak Sokak ve Karanfil Sokak için değişik çaplarda 1150 metre Atıksu ve Yağmursuyu şebeke hattı yapılması planlanmış olup, devam eden çalışmaların 410 metresi tamamlanmıştır.

“Çevreye verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz”

Devam eden çalışmaların 2 hafta içerisinde tamamlanması planlanmakta olup, altyapı çalışmaları sırasında çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı vatandaşlarımızdan özür diler, anlayışları için teşekkür ederiz.”

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BUGÜN MANŞETTE ONLAR VARDUMANTEPE’DE 23 NİSAN COŞKUSUALG PATLAMASI! GÖLÜN RENGİ DEĞİŞTİGÖKYÜZÜNDEKİ BU GÖRÜNTÜ BÜYÜK PANİK YAŞATTI