İYİ PARTİ BOLU YÖNETİMİ SAHALARDA

İYİ Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, ekibi ile birlikte neredeyse her gün bir ziyaret gerçekleştiriyor. Sahada çalışmalarına aralıksız devam eden Örnekbaş, esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

İYİ PARTİ BOLU YÖNETİMİ SAHALARDA
25 Ağustos 2020

İYİ Parti kadroları yarın seçim varmış gibi dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor. Haftalık planda mahalle muhtarları ziyaretleri gerçekleştiren İYİ Parti ekibi mahallede yaşanan sorunları yerinde inceleyerek, gerekli çalışmaların yapılabilmesi için belediye meclis üyelerine ilgili konuları aktarıyor. Yapılan ziyaretler muhtarlıklarla sınırlı kalmayarak esnaf ziyaretleriyle devam ediyor.

İYİ PARTİ SEÇİMDEN SEÇİME ÇALIŞAN, SEÇİMDEN SEÇİME VATANDAŞIN HUZURUNA GELEN VE DERDİNİ DİNLEYEN BİR PARTİ OLMAMIŞTIR, OLMAYACAKTIR

Muhtarlık ziyaretleri hakkında açıklama yapan Örnekbaş “Mahallelerimizin sorunlarını bilmek, mahalle muhtarlarımızla yakın temas halinde olmak bizim için çok önemli. Yaptığımız plan doğrultusunda gezilmedik mahalle, konuşmadığımız, derdinizi dinlemediğimiz muhtar kalmayacak. Her mahallede yapılan iş ve işlemleri yerinde incelemeye ve takip etmeye devam edeceğiz. Bu çalışmaları yaparken ‘Hayırdır başkan seçim mi var?’ diye soruyorlar. Bende ‘Seçim bizim yüreğimizde var’ diye cevaplıyorum. Sadece seçim zamanı çalışmaya odaklanmış siyaset anlayışı İYİ Parti ile değişecektir. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendi pandemiden evvel daha yoğun bir şekilde, şu sıralar kontrollü bir şekilde esnaf ve vatandaş ziyaretlerine aralıksız devam etmektedir. Genel başkanımız sahada durmadan çalışırken elbette bizimde onun gibi gayret göstermemiz gerekir. İYİ Parti seçimden seçime çalışan, seçimden seçime vatandaşın huzuruna gelen ve derdini dinleyen bir parti olmamıştır, olmayacaktır. Esnafımızın, mahallede yaşayan vatandaşımızın her daim derdini dinlemeye devam edeceğiz.” Dedi.

İYİ PARTİ SİYASİ RÜŞTÜNÜ İSPATLAMIŞTIR

Örnekbaş sözlerinin devamında kurulduğu günden bu yana karalanarak engellenmeye çalışılan İYİ parti’nin vatandaşın gözünde ve gönlünde yer ettiğini, yapılan engellemelerin sonuçsuz kaldığını ifade ederek sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Partimiz kurulduğundan bu güne çok engel karşımıza çıkartılmaya çalışıldı. Partimiz iktidara yakın basın tarafından neredeyse hiç görülmedi, haberleri değerlendirilmedi. Bütün bu engellere, siyasi karalamalara rağmen Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendinin bu güne kadar tertemiz bir siyasi geçmişe sahip olması, siyaseten dik duruşu ve bu milletin evladına gösterdiği annelik şefkati vatandaşımız tarafından doğru anlaşılmıştır. Vatandaşımız gerçekleri göremeye başlamıştır. İYİ parti siyasi rüştünü ispatlamıştır. İYİ Parti geleceğe doğru emin adımlarla yoluna devam etmeye devam edecektir. Son dönemde yapılan siyasi çağrılar, perde arkasında yapılan planlar, Türkiye siyasi hayatının İYİ Parti olmadan süremeyeceğini açıkça göstermektedir. Bizler Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendi ile birlikte hiç durmadan bu aziz millet için çalışmaya devam edeceğiz. Milletimize layık olacağız. Bu durumdan kimsenin şüphesi olmasın”


Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BUGÜN MANŞETTE ONLAR VARDUMANTEPE’DE 23 NİSAN COŞKUSUALG PATLAMASI! GÖLÜN RENGİ DEĞİŞTİGÖKYÜZÜNDEKİ BU GÖRÜNTÜ BÜYÜK PANİK YAŞATTI