AK PARTİ'DE KONGRELER BAŞLIYOR

Pandemi nedeniyle ara verilen AK Parti Bolu İlçe Teşkilatları 7. Olağan Kongreleri 5 Eylül’de yeniden başlayacak.

AK PARTİ'DE KONGRELER BAŞLIYOR
1 Eylül 2020

Kalan 7 ilçe için kongre takvimin 5 Eylül’de başlayıp 19 Eylül’de tamamlanacağını belirten AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; “Tecrübeli, vefakâr, fedakâr kadrolarımızı yeni arkadaşlarımızla takviye ederek inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz. Milletimizin bizden beklentilerini biliyoruz" dedi.

İlçe kongrelerinde sağlık tedbirlerinin öncelikleri olacağını belirten AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; “Gönlümüz pandemi öncesi Merkez İlçe ve Gerede kongrelerimizde olduğu gibi geniş katılım ve coşku yaşamaktan yana ama şartlar değişti. Heyecanımızda eksilme yok ama artık pandemi süreci içindeyiz. Sağlık tedbirleri artık daha çok önceliğimiz. Genel Merkezimiz tarafından belirlenen 21 kurallık bir yönerge var. Kongrenin başından sonuna katılımcıların sağlığını korumaya ve bulaş riskini ortadan kaldırmaya yönelik bu kurallar çerçevesinde ilçe kongrelerimiz uygun alanlarda yapıp, sağlıklı şekilde tamamlamak istiyoruz” diye konuştu.

İlçe kongre tarihleri hakkında da bilgi veren Doğanay; “Bu hafta sonu ilk olarak 5 Eylül Cumartesi günü saat 11.00’de Dörtdivan yine aynı gün saat 14.00’de de Yeniçağa İlçelerimizin kongresini yapacağız. 6 Eylül Pazar günü kongrelerimiz devam edecek ve ilk olarak saat 11.00’de Kıbrıscık ardından da saat 14.00’de Seben ilçe kongrelerimizi yapmayı planlıyoruz. 12 Eylül’de Mudurnu, 13 Eylül’de Göynük kongrelerimizin ardından inşallah 19 Eylül’de Mengen kongrelerimizle, Bolu teşkilatları için kongre sürecini tamamlamış olacağız. Tecrübeli, vefakâr, fedakâr kadrolarımızı yeni arkadaşlarımızla takviye ederek inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz. Milletimizin bizden beklentilerini biliyoruz" diye konuştu.
 

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BUGÜN MANŞETTE ONLAR VARDUMANTEPE’DE 23 NİSAN COŞKUSUALG PATLAMASI! GÖLÜN RENGİ DEĞİŞTİGÖKYÜZÜNDEKİ BU GÖRÜNTÜ BÜYÜK PANİK YAŞATTI