HÜSEYİN YAĞIN'DAN AK PARTİ MUDURNU KONGRESİNE DAVET

AK Parti Mudurnu İlçe Başkanı Hüseyin Yağın, Cumartesi günü yapılacak olan AK Parti Mudurnu 7. Olağan İlçe Kongresi'ne tüm Mudurnuluları davet etti.

HÜSEYİN YAĞIN'DAN AK PARTİ MUDURNU KONGRESİNE DAVET
10 Eylül 2020

Yağın yaptığı açıklamada şunları kaydetti; "12 Eylül 2020 Cumartesi günü Saat 11.00'da Belediye Düğün Salonunda gerçekleştireceğimiz, Demokrasi Şölenimiz olan ve bayram havasında geçirdiğimiz, birlik ve beraberliğimizin simgesi olan 7. Olağan İlçe Kongremize bütün gönüldaşlarımızı davet ediyorum. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın olurlarıyla, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir, Milletvekillerimiz Fehmi Küpçü, Arzu Aydın ve İl başkanımız Nurettin Doğanay'ın destekleriyle 02 Ocak 2019 tarihinde göreve başlayıp, yaklaşık 2 yıldır görev yapmaktayım. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın deyimiyle "Yenilenme ve Tazelenme" olarak gördüğümüz, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla varabilmek adına önümüzdeki yeni dönemde de göreve her zamanki gibi hazır ve talibim.Bu vesile ile kıymetli delegelerimizin kongremize teşriflerini bekler, herkese saygılar sunarım."

 

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

YAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBUGÜN MANŞETTE ONLAR VARDUMANTEPE’DE 23 NİSAN COŞKUSUGÖKYÜZÜNDEKİ BU GÖRÜNTÜ BÜYÜK PANİK YAŞATTI