CEVAT ÇATLADI KOOPERATİF BAŞKANI OLDU

Bolu'da üretim yapan çiftçiye üretim ve pazarlama noktasında destek sağlamak için Bolu Belediyesi tarafından kurulan S.S. Köroğlu Organik ve Yöresel Ürünler Üretim ve Pazarlama Kooperatifinin başına CHP'li Meclis Üyesi Cevat Çatladı getirildi.

CEVAT ÇATLADI KOOPERATİF BAŞKANI OLDU
10 Ekim 2020

Yeni Başkan Cevat Çatladı, yaptıı açıklamada, "Kooperatif olarak alternatif ürünler geliştirerek üretimi arttırmak istiyoruz. Üretim artışına paralel olarak kooperatif olarak pazarlama noktasında da üreticimize gerekli desteği vereceğiz. Üretilen her ürün alım garantili olacak, üreticinin elinde ürün kalmayacak. Ayrıca Kılıçarslan Mahallesi bölgesinde yapılacak olan Organik ve Yöresel Ürünler Pazarındada kooperatifimiz çiftçimizin yanında olacak. Buranın projesi hazır. Seneye inşaatı tamamlayıp hemen faaliyete başlayacağız. Özellikle ilimize gelen turistler buradan alışveriş yaparak ilimiz ekonomisinede katkı sağlayacaklar. Ayrıca 1 hafta içerisinde belediyenin karşısında kooperatifin satış ofisi kurulacak. Buradada satış yapacağız" şeklinde konuştu.   

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BUGÜN MANŞETTE ONLAR VARDUMANTEPE’DE 23 NİSAN COŞKUSUALG PATLAMASI! GÖLÜN RENGİ DEĞİŞTİGÖKYÜZÜNDEKİ BU GÖRÜNTÜ BÜYÜK PANİK YAŞATTI