SAADET PARTİSİ’DEN GELECEK PARTİSİ’NE ZİYARET

Saadet Partisi Bolu İl Başkanı İsa Sayın ve beraberindeki partililer Gelecek Partisi Bolu İl Başkanlığına ziyarette bulundular.

SAADET PARTİSİ’DEN GELECEK PARTİSİ’NE ZİYARET
19 Mart 2021

Gelecek Partisi Kurucu İl Başkanı Özkan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Dostluk havasında geçen ziyarette Güneç ve Sayın Türkiye ve Bolu’nun sorunları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

Ziyaret sırasında söz alan İsa Sayın “Türkiye’nin için içinde bulunduğu durum hakkında ortak kaygı ve endişelerimiz var. Umuyorum ki bu ziyaretler vesilesi ile Saadet Partisi ve Gelecek Partisi arasındaki diyalog ortamı gelişerek devam edecektir.” İfadelerini kullandı.

Sayın konuşmasına devam ederek “Her zaman söylediğimiz gibi siyasi partilerin birbirleri ile diyalog kurarak ülke meselelerine çözüm aramaları gerekir. Ülkemizin içinde bulunduğu tüm sıkıntıları aşmak için önce birlik ve beraberliğimizi güçlendirmemiz gereklidir.” Dedi.

Ziyaretin sonunda İsa Sayın Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın Davam kitabını Gelecek Partisi İl Başkanı Özkan Güneç’e hediye etti.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDIBUGÜN MANŞETTE ONLAR VAR
sanalbasin.com üyesidir