TANJU ÖZCAN ZAFER PARTİSİ’NE GEÇECEK Mİ?

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Zafer Partisine geçeceğine ilişkin iddialara cevap verdi. Özcan, “CHP’ye sonradan gelenlerden değilim. Gençlik kollarından itibaren bu partide varım. Dolayısıyla CHP’den kovulmadığım sürece gitmem” dedi.

TANJU ÖZCAN ZAFER PARTİSİ’NE GEÇECEK Mİ?
20 Mayıs 2022

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, son günlerde mülteciler konusunda yaptığı çıkışlarla dikkat çeken Ümit Özdağ’ın genel başkanlığını yaptığı Zafer Partisine geçeceğine ilişkin iddialarla ilgili net konuştu. Eski CHP milletvekili ve köşe yazarı Bülent Yarkadaş’ın kendisiyle ilgili iddiaları kafasından uydurduğunu vurgulayan Özcan, “Geçmiş yıllarda milletvekili olarak çalıştığım bir arkadaşım kafasından uydurmuş. CHP’ye sonradan gelenlerden değilim. Gençlik kollarından itibaren bu partide varım. Dolayısıyla CHP’den kovulmadığım sürece herhangi bir partiye gitmem. Saygım var ama benim öyle oradan oraya gitmek gibi bir düşüncem yok.  Zaten ben bunları siyasi rant elde etme adına da söylüyor değilim.” şeklinde konuştu.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir