BOLU BELEDİYESİ TARAFINDAN 89 ÇOCUK SÜNNET ETTİRİLDİ

Bolu Belediyesi tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen Sünnet Şöleni’nde 89 çocuk sünnet ettirildi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sünnet olan çocukları kutlayarak, eğitime önem vermelerini istedi.

BOLU BELEDİYESİ TARAFINDAN 89 ÇOCUK SÜNNET ETTİRİLDİ
9 Eylül 2022

Bolu Belediyesi pandemi nedeniyle 3 yıl ara verdiği toplu sünnet şölenine yeniden başladı.

89 çocuk sünnet ettirildi

Bu yıl 2’ncisi gerçekleşen Sünnet Şöleni’nde 89 çocuk sünnet olma heyecanı yaşadılar. Renkli görüntülere sahne olan Sünnet Şöleni’nde çocuklar ve aileleri, belediye önünden eğlencelerinin yapılacağı salona kadar konvoy eşliğinde gitti. Ardından burada kendileri için hazırlatılan pastayı Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile birlikte kesen çocuklar, daha sonra piste çıkarak, çalan oyun havasında oyun oynayarak doyasıya eğlendiler.

Başkan Özcan çocukları ve ailelerini tebrik etti

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Sünnet Şöleni’nde yaptığı konuşmada, pandemi gerekçesiyle kapatılan sünnet kliniklerinin olumsuzluklarına değinerek, “Bugün yaklaşık 90 kardeşimizin sünnet etkinliğini gerçekleştirdik. Ama isterdik ki bin kardeşimizi sünnet ettireydik. 3 yılda sıkıntılı bir noktaya gelmişiz. Biliyorsunuz sünnet klinikleri kapatıldı. Doktorlar da sünnet yapmak istemiyor. Arkadaşlarımız bu evlatlarımızın sünnetlerini büyük uğraşlarla yaptırdı. Bu sünnet klinikleri meselesinin yeniden ele alınması gerekiyor. Şuan Bolu’da sünnet olmayı bekleyen yüzlerce çocuk var. Ama sünnetçi yok.” dedi. Çocuklara nasihatte bulunmayı da ihmal etmeyen Özcan, “Hepinizi tebrik ediyorum. Okuyunca insanlar belediye başkanı olabiliyor, milletvekili olabiliyor, cumhurbaşkanı olabiliyor. O yüzden eğitime önem verin olur mu? Ders çalışmaktan kaçmayın.” ifadelerini kullandı.

Başkan Tanju Özcan daha sonra pistte eğlenen çocuklar ve yakınlarına da eşlik ederek, mutluluklarına ortak oldu.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir