BİR PUAN PUANSIZ DÖNMEKTEN İYİDİR

BİR PUAN PUANSIZ DÖNMEKTEN İYİDİR
29 Haziran 2020

Cumartesi akşamı oynadığımız güçlü Menemen dış sahasından bir puan ile dönmek bir anlamda kazanmak adına oynanan oyunun karşılığı olmasa da kazançtır.

Doğru daha hazır oyuncular ile maçlara çıkmak doğru hamledir, bir önceki hafta Kıdric’i oyuna geç aldığı için eleştirdiğim hocam bu hafta ilk on birde başlatarak hem Kıdriç’i hem de bir puanı kazandırdı.

Yediğimiz golü atan oyuncu aynı şekilde yüz vuruş yapsa belki bir tanesi gol olurdu şansımızdan o gol bizi buldu.

Osmanlıspor'un yenilmesi bir anlamda takımın motivasyonunu olumlu etkiledi diyebiliriz, ancak Boluspor ligde kalmak adına yapması gerekeni kendisi yapacak ve ligde kalacaktır.

Elbette rakiplerinin kaybetmeleri iyi olsa da elindeki kadro ile olabildiğince iyi işlere imza atan Fırat hoca, Özköylü enkazını kaldırmak adına her şeyini ortaya koyuyor ve takıma ligde kalabilecek bir takım olduklarına inandırıyor.

Takım gol yemiş olsa da kısa süre sonra cevap veriyor ve zor dış sahadan kazanamıyorsan kaybetme diyerek bir puanı hanesine yazdırıyor.

Kadro derinliği çok iyi olmasada Bilal Kısa yerine Şukurov tercihi yapabilir diye düşünüyorum.

Şukurov derinlemesine olumlu paslar atabilen adam eksilten daha da önemlisi Bilal Kısa’ya göre ayaklarına daha hakim bir oyuncu olması bu şansı hakettiğini düşünüyorum.

Hafta içi oynanacak Hatay maçında üç puanın Boluspor hanesinde olacağını düşünüyor ve başarılar diliyorum.

Boluspor ligde kalacaktır.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Nezih ERKAN yazıları

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BUGÜN MANŞETTE ONLAR VARDUMANTEPE’DE 23 NİSAN COŞKUSUGÖKYÜZÜNDEKİ BU GÖRÜNTÜ BÜYÜK PANİK YAŞATTIDUMANTEPE’DE 19 MAYIS COŞKUSU