BOLUSPOR’DA İKİNCİ ABDULLAH ABAT DÖNEMİ

BOLUSPOR’DA İKİNCİ ABDULLAH ABAT DÖNEMİ
9 Ağustos 2020

Zor günlerde Boluspor’a başkan adayı olmak büyük cesarettir. 

Elini değil bedenini taşın altına koyan değerli kardeşim Abdullah Abat. 

Bu cesareti gönlündeki Boluspor aşkından aldığını düşündüğüm Abdullah Abat kardeşimi tebrik ediyor ve gazan mübarek olsun diyorum. 

Abdullah başkan daha genel kurul olmadan Başkanlık ve yönetim kesinleşmeden bir yöneticin Abdullah Ercan hocaya söz veriyor Boluspor hocalığı için haberin var mıydı bilmem! 

Ancak böyle bir sözü eskilerden yöneticilik yapmış Bülent Uygun ile diyaloğu olan bir yöneticidir diye düşünmek durumundayım. 

Abdullah Ercan’ın kariyeri nedir? 

Başarısı var mıdır? 

Milli Takımda yardımcı hocalık dışındaki tek çalıştırdığı takım Sakaryaspor dur. 

Sakaryaspor döneminde yaklaşık 30 transfer yaptırmıştır ve sonuç Sakaryaspor nerede? 

Boluspor bu günden sonra ben bu işten anlarım geçmiş dönemlerde yönetimlerde yer alan ancak ortaya getirdikleri ve görevleri dönemlerinde Boluspor’a maddi olarak ceplerinden verdiklerinden fazla zarar ettirmiş yöneticilere güvenip yürürsen zorda kalan sen olursun değerli kardeşim Abdullah Abat. 

Bolusporun bu saatten sonra sokağa atacağı bedavadan emekli olması gereken oyunculara emekli ikramiyesi gibi transferler yerine sahada formanın hakkını verecek belki adı duyulmamış meşhur olmamış oyuncuları tercih etmeni tavsiye ederim. 

 Bu zorlu ve uzun süreçte daima yüzü gülen bir Başkan olmanı temenni ediyorum. 

Geçtiğimiz sezonda olduğu gibi Bolusporu rakipleri sayesinde ligde kalan takım olmak yerine doğru adımlar ile ilk iki ya da ilk altıda yer alan hayalleri süper lig olan bir Boluspor görelim. 

Benim yaşım ilerledi belki de sayende gençlik yıllarımda yaşadığım Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe gibi Süper Lig takımlarına kök söktüren Bolusporu izleriz inşallah ölmeden. 

Bolusporu süper ligde görmek dileklerimle.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Nezih ERKAN yazıları

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BUGÜN MANŞETTE ONLAR VARDUMANTEPE’DE 23 NİSAN COŞKUSUALG PATLAMASI! GÖLÜN RENGİ DEĞİŞTİGÖKYÜZÜNDEKİ BU GÖRÜNTÜ BÜYÜK PANİK YAŞATTI