VE COVİT 19' DAN BOLUSPORUMUZA BİR ŞANS DAHA!

VE COVİT 19' DAN BOLUSPORUMUZA BİR ŞANS DAHA!
29 Kasım 2020

Adanaspor ile oynanacak maçın covit 19 salgınına yakalanmış oyuncu sayısı artışından kaynaklanan erteleme bir anlamda hafta sonu oynanacak Altay maçı için daha iyi hazırlanmasına olanak sağlayacaktır. 

Sadece hazırlanmasına değil sakat ve covit karantinasındaki oyuncularının da hazırlanması için bir fırsat olması ve bu fırsatın da iyi değerlendirilmesi önümüzdeki maçlarda daha iyi bir takım oluşmasına da katkı sağlayacaktır. 

Tabi ki! Doğru çalışma ve doğru oyuncuları kazanmak anlamında düşünmek gerekir. 

Bolusporun ligdeki yerinden daha yukarılarda olması için futbol şansı ise her kötüde bir iyi olmasıdır. 

Bu kötüden iyiye dönüşlerdeki fırsatları kazanca çevirme zamanıdır ve yöneticilerin hoca ve teknik kadronun yapması gereken bu bilinç ile gerekli çabayı sarf ederek Bolusporumuzu layık olduğu üst sıralardaki yerine getirmektir. 

Boluspor her ne kadar yanlışlarla dolu bir sezona başlamış olsa da! 

Bu yanlışlarını düzelterek devre arasına kadar puanlar toplayıp devre arasında ise eksik ya da yanlış oyuncular ile eksik bırakılan yerlerine uygun ve kaliteli oyuncular ile takviye yapıp ligi ilk altıda bitirmeyi hedeflemelidir. 

Yöneticilerin kendilerine önerilen birçok oyuncuyu bize yaramaz diyerek kabul etmemesi sonucu bu önerilen kaliteli genç ve başarılı oyuncular yerine ununu elemiş eleğini asmış oyuncular ile sezona başlamaları Bolusporun dip yapmasına sebep olmuş ve yöneticilerimize de iyi bir ders olmuştur sanırım. 

Bolusporun beğenmediği ya da bize yaramaz dediği birçok oyuncu şu an süper lig takımlarında gayet başarılı olmaları ise ders alınması gereken bir durumdur. 

Boluspor başarılar yaşamış geçmişi olan köklü bir kulüptür ve Bolu Halkının olmazsa olmazıdır. 

Başka Boluspor yoktur.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Nezih ERKAN yazıları

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBUGÜN MANŞETTE ONLAR VARDUMANTEPE’DE 23 NİSAN COŞKUSU
sanalbasin.com üyesidir