SENİN GÖREVİN NEDİR BARBAROS VEHBİ GÖZNELİ?

SENİN GÖREVİN NEDİR BARBAROS VEHBİ GÖZNELİ?
4 Nisan 2021

SENİN GÖREVİN NEDİR BARBAROS VEHBİ GÖZNELİ?
Yeni ufuklara yolculuk vardır inşallah!
Boluspor kulübü ile ilgili açıklamalarını öncelikle yerel basın ile yapmanı beklerdik ki! Bolusporda neler oluyor diye bilgi sahibi olalım.
Siz Sayın Gözneli bu açıklamalarınızı sanırım Anadolu Ajansından Hilmi Sever beyefendi ile paylaşıyorsunuz.
Ve diyorsunuz ki!
Boluspor Kulüp başkanı Abdullah Abat'ın ligin başlamasına 1 ay, kendisinin de 17 gün kala göreve geldiğinin altını çizen Boluspor Sportif Direktörü, "Geçen sezon Osmanlıspor'dan (Şu anki adı Ankaraspor) üç puan silinmese küme düşmüş bir Boluspor vardı.
Borçları bilerek kabul ederek göreve gelen başkan ve yönetim kurulu elbette ki ya ellerini cebine sokarak ya da belediye başkanı destekli bu borçları ödemek zorundadır.
Bu kadar borcun altına girerek Boluspor kulübü yönetimine talip olarak kulübü yönetme medeni cesaretlerinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.
Ayrıca diyorsun ki!
Boluspor 6 sezon önce Prijovic satışından,hatta ikinci üçüncü satışından da para kazanıyor ama Prijovic’in alındığı İsveç kulübüne ödenmesi gereken para şimdi bizim karşımıza çıkıyor.
30 Nisan’da bu parayı ödememiz gerekiyor.
Altı sezon önce bu değerli transferin yapıldığı dönemde Boluspor başkanı cebinden çok para veren değerli başkan Savaş Abak tı.
Senin ve Boluspora birçok gereksiz oyuncuyu aldıran o dönem yönetimde olan ve maalesef Savaş başkanında güvendiği transferci İsmail Duru vardı ve Oğuzhan Özçelik te yönetimde yer alıyorlardı senin bu açıklamayı yapmadan önce sorman gereken muhatapların bu ikilidir.
Yaptığın açıklamalar ile Boluspor kulübünü bir anlamda deşifre ediyorsun kol kırılır yen içinde kalır ve kalmalıdır.
Senin döneminde itina ile aldırılan hiç forma giymeden gönderilen oyunculardan neden bahsetmiyorsun?
Muhammed Bayır olayında senin yerin nerede?
Tüm parasını ödeyip göndereceksiniz birçok oyuncuyu kulübün sırtına daha fazla borç yükleyeceksiniz sonrada geçmiş yönetimlere göndermeler yapacaksınız.
Ayrıca Gözneli sen Boluspor kulübü sportif direktör statüsüne has bel kader atattırılmış spor kökenli olmayan sportif direktör olarak!
Kulübün basın sözcülüğüne de soyunmuş görünüyorsun ve yerel spor basını ile paylaşman gerekenleri senin ülke spor pazarında yer alman için çikolata paketlerinin ulaştığı noktalar ile devam etmende senin açından fayda var.
Yerel spor basını özellikle senin ile aynı çatı altında görev yapan spor yazarları Bolu yetkilisi Mustafa Özkan ve stadyumda daima görmüş olduğun yine spor yazarları yetkilisi Bülent Çiftçi olmak üzere tüm yerel medya spor muhabirleri ve yazarlarınında söyleyecek sözleri olmalı diye düşünüyorum.
Kaldı ki!
Senden yüz gömlek üstün(Futbol bilgisi ve tecrübesi olarak)spor adamı Emre Belözoğlu bile Fenerbahçe spor muhabirleri ve yazarları ile basın toplantıları yaparken!
Sen kendini ne sanıyorsun Barbaros Vehbi Gözneli?

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Nezih ERKAN yazıları

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDIBUGÜN MANŞETTE ONLAR VAR
sanalbasin.com üyesidir