VATANDAŞLAR FİYATLARA İSYAN ETTİ

Araçlarının muayenesini yapmak için muayene istasyonuna giden vatandaşlar kendilerine çıkarılan 422 TL'ye isyan ediyor.

VATANDAŞLAR FİYATLARA İSYAN ETTİ
22 Temmuz 2020

Araç sahibi vatandaşlar, araç muayene istasyonunda alınan ücret ve verilen hizmete isyan ediyor. 10 dakikalık muayenede 422 TL alındığını belirten vatandaşlar "Onarım yok, tamirat yok. Paranın kazanılması bu kadar kolay mı?" şeklinde konuştu.

Tepkisini dile getiren Hasan Yılmaz isimli vatandaş, "Araca bir bakıyorlar. Dünyanın parasını alıyorlar. Hakkımı helal etmiyorum. Bu soyguna bir son verilsin." ifadelerini kullandı.

Ömer Ali Bostan isimli bir diğer vatandaş ise "Aracın muayenesi aracın vergisinden fazla. Bir de hiçbir iş yapmıyorlar. Haksız kazanç diye buna derler. Devletimiz bu duruma bir el atsın. Herkes mağdur. Vatandaşın isyanını görmüyorlar mı?" dedi.

Çoluğumuzun çocuğumuzun rızkını buraya yediriyoruz diyen Rıfat Selimoğlu ise "Buraya verdiğimiz paralarla evlatlarımıza bir hediye alabilirdik. Fakat onlar iki yıldır aynı ayakkabıyı giyerken biz hiçbir hizmet almadan para akıtıyoruz muayeneye." dedi.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BUGÜN MANŞETTE ONLAR VARDUMANTEPE’DE 23 NİSAN COŞKUSUALG PATLAMASI! GÖLÜN RENGİ DEĞİŞTİGÖKYÜZÜNDEKİ BU GÖRÜNTÜ BÜYÜK PANİK YAŞATTI