BELEDİYEDEN OKULLARA DEZENFEKTAN VE MASKE DAĞITIMI

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın talimatıyla ilimizde bulunan okulların tamamına dezenfektan, maske ve kırtasiye malzemesi dağıtımı gerçekleştiriliyor.

BELEDİYEDEN OKULLARA DEZENFEKTAN VE MASKE DAĞITIMI
10 Ekim 2020

Korona virüs (Covid-19) ile mücadele sürecinde sosyal belediyecilik anlamında Türkiye’ye örnek olacak birçok çalışmaya imza atan Bolu Belediyesi, okulların açılması ile birlikte ilimizde bulunan köy okulları da dahil olmak üzere her okula Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın talimatıyla dezenfektan, maske ve kırtasiye malzemesi dağıtımı gerçekleştiriyor.

Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü ‘Biz Varız’ ekipleri tarafından Cuma günü gerçekleştirilen dağıtımlarda 32 okula toplam 40 bin maske, 500 litre dezenfektan ve 25 bin silgi, kalem, kağıt vb. kırtasiye malzemesi teslim edildi.

Tüm bu dağıtımların yanı sıra eğitim-öğretime başlayacak binlerce öğrencimizin sağlıkları düşünülerek Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından da okulların dezenfekte işlemleri titizlikle gerçekleştirildi.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

BUGÜN MANŞETTE ONLAR VARDUMANTEPE’DE 23 NİSAN COŞKUSUALG PATLAMASI! GÖLÜN RENGİ DEĞİŞTİGÖKYÜZÜNDEKİ BU GÖRÜNTÜ BÜYÜK PANİK YAŞATTI