BAŞKAN ÖZCAN'DAN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Muhtarlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, ” Dünyanın en güzel şehri Bolu’yu hak ettiği noktaya taşımak için muhtarlarımızla iş birliği ve dayanışma içinde olmayı sürdüreceğiz.” dedi.

BAŞKAN ÖZCAN'DAN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI
19 Ekim 2020

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, bir mesaj yayımladı. Başkan Tanju Özcan, mesajında, tüm muhtarların Muhtarlar Günü’nü kutlayarak, “Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız” dedi.

Tanju Özcan, mesajında şöyle dedi; “Bolu’muzda, 43 mahallemizin muhtarıyla el ele vererek, omuz omuza kronikleşen sorunları çözmek ve şehrimizi geleceğe taşımak için mesai harcıyoruz. Yaptığımız tüm altyapı ve üstyapı çalışmalarını muhtarlarımızla birlikte yürütüyoruz. Muhtarlarımız belediyemizin gören gözü. Onları, vatandaşa uzanan hizmet eli olarak görüyor ve önemli bir vazifeyi yerine getirdiklerine inanıyorum. Dünyanın en güzel şehri Bolu’yu hak ettiği noktaya taşımak için muhtarlarımızla iş birliği ve dayanışma içinde olmayı sürdüreceğiz. Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız. Bu duygu ve düşüncelerle, vatandaşlarımızın sorunlarını bize ileten, aramızda köprü vazifesi gören, bizimle çözüm ortaklığı yapmaya çalışan tüm muhtarlarımızın gününü kutluyorum."

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

YAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBUGÜN MANŞETTE ONLAR VARDUMANTEPE’DE 23 NİSAN COŞKUSUGÖKYÜZÜNDEKİ BU GÖRÜNTÜ BÜYÜK PANİK YAŞATTI