ÖZCAN, SEÇİM VAATLERİNİN NE KADARINI GERÇEKLEŞTİRDİ?

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, seçim döneminde Bolu halkına verdiği 59 adet vaat ve diğer çalışmalarla ilgili bilgilendirme yaptı.

ÖZCAN, SEÇİM VAATLERİNİN NE KADARINI GERÇEKLEŞTİRDİ?
2 Nisan 2021

Nisan ayı Belediye Meclis Toplantısı’nda konuşan Özcan, “Bolu’da ilk kez bir Belediye Başkanı vaatlerini unutmuyor, unutturmuyor ve neler yaptığını, neleri yapamadığını sizinle samimi olarak paylaşıyor.” dedi.

Seçim döneminde Bolu halkına dağıtığı “proje ve vaatler gazetesi”nin Grup Başkanvekillerine dağıtılmasıyla birlikte sunumuna başlayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan,  Bolu halkının 5 yıllığına seçtiği bir Belediye Başkanı olarak ilk 2 yılı geride bıraktığını belirterek, “İlk 2 yılda ne yapmışız? Şuan bir ilki gerçekleştiriyoruz. Bolu’da ilk kez bir belediye başkanı vaatlerini unutmuyor, unutturmuyor ve neler yaptığını neleri yapamadığını sizinle samimi olarak paylaşıyor.” diye konuştu.

Ardından led ekrana yansıtılan vaat gazetesinden yaptıklarını ve yapamadıklarını tek tek anlatan Özcan, Bolulara söz verdiği 59 vaatten 26’sını gerçekleştirdiklerini, 22’si ile ilgili çalışmaların devam ettiğini, 2 vaatten de vazgeçtiğini söyledi. Rakamlarla ve yüzdelik oranlarla konuşan Özcan, “Toplam 59 vaadimiz ve projemiz vardı. Tamamlanan 26 proje. Tamamlanma oranı yüzde 45. Devam eden 22 adet projemiz var. Tamamlanma oranı yüzde 38. Gerçekleşmemiz projemiz ise 10 adet. Bunun da oranı %16.8. İki adet projeden de tahsis sorunu nedeniyle vazgeçtik. Biri Gölköy, diğeri Köroğlu Parkı. Biliyorsunuz oranın tahsisini bizden aldılar. Çevre Bakanlığı Millet Bahçesi yapacağız dedi.” ifadelerini kullandı.

Başkan Özcan, seçim gazetesindeki konuların ardından 2 yılda yapılan diğer çalışmaları da anlatarak, sunumunu tamamladı.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDIBUGÜN MANŞETTE ONLAR VAR
sanalbasin.com üyesidir