EMPHAİR SAÇ EKİM MERKEZİNE BÜYÜK ÖDÜL

Türkiye Marka Zirvesi´nde bu yıl 6’ıncı düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri´nde, Emphair Saç Ekimi Merkezi “Yılın Saç Ekimi Merkezi” seçildi.

EMPHAİR SAÇ EKİM MERKEZİNE BÜYÜK ÖDÜL
31 Mayıs 2022

6. Türkiye Altın Marka Ödülleri Cemal Reşit Rey Kongre Merkezi´nde  yapılan organizasyonda sahiplerini buldu. Cemiyet, medya, iş, ekonomi, kültür ve sanat, dünyasından çok sayıda ismin katıldığı törende farklı kategorilerde verilen ödüller sahiplerini buldu. Bu yıl 6’ıncısı düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri´nde, Emphair Saç Ekimi Merkezi “Yılın Saç Ekimi Merkezi” seçildi.

Ödül töreni sonrası konuşan Emphair Kurucusu Yücel Muratoğlu, “Yıllardır kazandığımız deneyimlerle EMPCLINICS adı altında, yepyeni hizmetlerle Türkiye´nin bir numaralı kliniği olma yolunda adımlarımızı attık ve bunun meyvelerini görmeye başlıyoruz. Sadece Yılın Saç Ekimi Merkezi Ödülü´nü almadık. Bununla beraber, plastik cerrahi, diş ve erkek sağlığı tedavilerini de gerçekleştirdiğimiz EMPCLINICS için “Uluslararası Sağlık Turizmi Markası Ödülü” ve şahsıma da “Yılın Genç İş Adamı Ödülü” verildi. Başarı yalnız başına kazanılmıyor. Yıllara yayılan bir emek ve tecrübeyle sabit. Bu başarıyı bize yaşatan tüm çalışanlarımız ve hastalarımıza bize duydukları güven ve gösterdikleri destek için teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarlar

Son yorumlar

Bu hafta en çok okunanlar

Video Haberler

8 YAVRUSU OLAN KÖPEĞİ DÖVEREK KATLETTİLERYAYLALARDA YIKIMLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYORBOLU'DA GÖREVLİ İMAMDAN SKANDAL SÖZLERBOLU'DA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI GENÇ KADIN YARALANDI
sanalbasin.com üyesidir